• Romania
    • Americas
    • Asia
    • Australia
    • Europe
    • Global
    • New Zealand
  • România
    • English
    • Tiếng Việt
    • ภาษาไทย
    • 简体中文
    • 繁體中文
    • Français
    • Nederlands
    • Deutsch
    • Italiano
    • Nederlands
    • Polska
    • Pусский
    • România
    • Yкраїнська
  • Romania - România
    • Americas - English
    • Asia - English
    • Asia - Tiếng Việt
    • Asia - ภาษาไทย
    • Asia - 简体中文
    • Asia - 繁體中文
    • Australia - English
    • Belgium - English
    • Belgium - Français
    • Belgium - Nederlands
    • Canada - English
    • Europe - Deutsch
    • Europe - English
    • Europe - Français
    • Europe - Italiano
    • Europe - Nederlands
    • Europe - Polska
    • Europe - Pусский
    • Europe - România
    • Europe - Yкраїнська
    • France - English
    • France - Français
    • Germany - Deutsch
    • Germany - English
    • Global - Deutsch
    • Global - English
    • Global - Français
    • Global - Italiano
    • Global - Nederlands
    • Global - Polska
    • Global - Pусский
    • Global - România
    • Global - Tiếng Việt
    • Global - Yкраїнська
    • Global - ภาษาไทย
    • Global - 简体中文
    • Global - 繁體中文
    • Italy - English
    • Italy - Italiano
    • New Zealand - English
    • Poland - English
    • Poland - Polska
    • Romania - English
    • Romania - România
    • Russia - English
    • Russia - Pусский
    • The Netherlands - English
    • The Netherlands - Nederlands
    • Ukraine - English
    • Ukraine - Pусский
    • Ukraine - Yкраїнська
    • United Kingdom - English
  • Home
  • Contacts
  • On The Go
  • Track
  • Settings
  • Search

Mainfreight in Cluj-Napoca

Inaugurata in 2012 Sucursala Mainfreight din Cluj a inceput implementarea valorilor Companiei, oferind Solutii de Supply Chain de calitate in inima Transilvaniei.

Locatia:  In partea de Est a orasului Cluj-Napoca in localitatea Apahida, pe strada Libertatii nr.21 , la una din intersectiile importante cu centura Clujului dinspre Turda catre diferite destinatii, la un 1 km de Aeroport si 50m de terminalul de cale ferata.

Serviciile oferite:

  • Distributie domestica prin reteaua nationala Mainfreight (24 / 48h timp de transit oriunde in Romania)
  • Linii de grupaj international import / export cu toate tarile Europene
  • Transport pe camioane complete din si catre toate tarile Europei
  • Transport agabaritic si special proiecte de transport
  • Depozitare si cross docking, transbordare, re paletizare, sortare, servicii cu valoare adaugata (etichetare, impachetare) 
     

Capacitatile depozitului

  • 1,500 mp suprafata utila
  • 3 rampe mobile care pot fi utilizate si la camioane de mici dimensiuni
  • Stivuitor cu capacitatea de 2,000 kg pentru incarcari / descarcari laterale la interior si exterior
  • Orar de lucru flexibil, in doua schimburi

Solutii de Transport Aerian si Maritim

  • Divizie speciala pentru solutii dedicate 

Comisionare Vamala

  • Birou propriu format din specialisti in Operatiuni vamale

 

Echipa noastra

Front Office
T: +40.371.312.468
E: cluj@ro.mainfreight.com

 

Vanzari
Paul Lucea
T :+40799213574
E : paul.lucea@ro.mainfreight.com


Logistica
Gheorghe Ciobanu
T: +40730600461
E: gheorghe.ciobanu@ro.mainfreight.com

Robert Vajas
T: +40726738170
E: logistica@ro.mainfreight.com

Marius Dinca
T: +40739678449

 

Branch Manager
Alexandrin Macavei
T: +40729800190
E: alexandrin.macavei@ro.mainfreight.com

 

 

 

 

 

 

Transport international
Razvan Rus
T: +40728980898
E: razvan.rus@ro.mainfreight.com

Sergiu Suciu
T: +40737010702
E: sergiu.suciu@ro.mainfreight.com

Silviu Moldovan
T: +40731909077
E: silviu.moldovan@ro.mainfreight.com

 

Linii de grupaj
Roxana Suciu – Germania+Italia+Olanda
T: +40799213573
E: roxana.suciu@ro.mainfreight.com

Denise Duduiala – Franta+Polonia
T: +40799006775
E: denise.duduiala@ro.mainfreight.com


Distributie domestica
Daniel Razvan Albu
T: +40722562078
E: daniel.albu@ro.mainfreight.com

Delia Pasztor
T: +40738758428
E: delia.pasztor@ro.mainfreight.com

 

 

 

NOTE: Content in the panels below this point are not visible on the site unless used by other features e.g. gadgets, OB&E, etc.